| Mihaitza1223 a întrebat:

Sall am 15 ani 1, 80 inaltime si 85 kg. si as vrea sa ma apuc de sala... voi ce mi-ati recomanda?
sau as vrea sa imi dati niste exemple de exercitii pentru biceps si picioare pentru acasa + Video daca se poate MULTUMESC ANTICIPAT!@!@!@! FUNDAAAAA!@!

1 răspuns:
| Q69 a răspuns:

Acasa sa faci picioare nu prea ai variante multe
genoflexiuni si fandari
iar pentru biceps daca nu ai geutati alte exercitii nu ai
flotarile sunt cele mai bune pentru toata partea de sus a corpului..mai putin bicepsului
un exemplu de cum poate ajunge corpul uman doar cu exercitii cu propriul corp:

http://www.youtube.com/watch?v=wbxEdnDrIk0&feature=related