| Kimura a întrebat:

Sall .am si eu o intrebare.cum pot sa imi maresc inaltimea sariturii...eu joc baschet, am 1.86m dar oricat as incerca sa fac un dunk nu reusesc decat sa fac layup-uri.
mai sunt doar 10-15 cm intre mana mea (incheietura) si inel si as vrea sa aflu cum pot sa adaug cm astia la inaltimea sariturii.
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| mastersinky a răspuns:

Si eu fac baschet si am 1, 82 si e normal sa nu poti sa dai dunk acum... in orice caz daca vrei sa ti se mai lungeasca bratele in niciun caz sa nu tragi de fiare si fa si tu niste exercitii de pe youtube, cauta: exercitii pentru crestere in inaltime, si ai sa gasesti, fa seara de seara si ai sa vezi rezultate in vreo luna aproximativwinking

| Kimura explică (pentru mastersinky):

As vrea o parere personala. oare faptul ca am aproape 90 kg afecteaza cummva saritura? adica m-ai sfatui sa slabesc? si daca da cam care ar fi greutatea ideala.

1 răspuns: