| Jokerashul a întrebat:

Ce parere aveti despre Radu Banciu? Multa lume nu-l place desi are o cultura generala mult superioara fata de cei de rand si spune niste lucruri reale.

5 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Nu l-am suportat de cand era la sport.ro deci nu prea ma incanta persoana lui. Nu-i contest inteligenta, logica, insa se vede clar ca e colorat politic...

| Jokerashul explică (pentru M25M):

Cu PDL - ul? Sau?

| greyhound a răspuns:

Cei care nu-l plac si cred ca e un prost nici n-au auzit de el pana sa apara la B1 cu emisiunea asta.
Cine l-a auzit la radio sau la turul Frantei, sau cand avea emisiunea aia cu Mironica la Sport.ro, stie ca e smecher.

| Captoresque a răspuns:

Îmi este total indiferent, nici nu am auzit foarte multe despre el.

| burhanbei a răspuns:

Banciu, badea, maruta, chelu, etc, etc... mici gandaci umani cu tupeu, gura larga si oarece carti citite...2 vorbe si o ofensa in sarcina unuia sau altuia. daca asta inseamna cultura generala atunci inseamna ca asta o fi amice!, eu insa prin cultura inteleg a sti sa-ti expui un punct dse vedere fara jigniri de dragul unui rating., exemplu tot din sfera aceasta? ce zici de Teo, Gadea, Tabara, etc?