| ion132 a întrebat:

Sall in cat timp ies patratelele..Nu am grasime..Si fac 200-300 pe zi.Dau fundabig grin promit

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

300 de abdomene pe zi?
Omule, intrebare :
Tu mai poti sa te misti?
100-150 de arhisuficient
Daca incerci sa le faci pe toate deodata nu rezolvi nimic...doar faci o febra musculara de nu te mai scoli 10 zile, si pierzi tot ce ai realizat pana acum!
ia-o usor ...si in 2-3 luni o sa se vada diferenta!
btw : daca ai face si putin inot pe langa abdomene ar fi perfect

| andrey910 a răspuns:

Ti-ar iesii mai repede daca ai lucra intens de doua ori pe saptamana. Muschiului ii trebuie timp de refacere, nu trebuie lucrat in fiecare zi ca il supraantrenezi si nu ai facut nimic.

| larrii a răspuns:

Cam 4-5 luni daca nu mai devreme happy eu fac din decembrie si fac cate 60 pe zi si incep sa mi se vadawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Dacă ești timid, îți iese un pătrat, apoi se bagă la loc.

| KamyKaze666 a răspuns:

Cu cat lucrezi mai mult ies mai repede
Dar lucreaza doar cat sti ca rezista organismul findca dupa apare febra muschulara

| MangekyouSharingan a răspuns:

Pai ies destul de repede dar trebuie sa lucrezi si la restul muschilor si sa nu mai faci 200 de o data incearca sa faci asa 50 abdomene 20 flotari 30 genoflexiuni si apoi iei o pauza si incepi iar tot asa si ai sa vezi ca in cateva saptamani o sa observi deferenta nu numai la ''patratele'' ci si la restul muschilor lucrati big grin sper ca ti-am fost de ajutor

| Speechless a răspuns:

Fugi, mergi la sala, mananca sanatos, nu mai fa atatea abdomene si lasa muschiul sa-si revina, nu conteaza numarul, ci executia, ar fi de ajuns si 60-80 pe zi (in serii de 20) daca sunt executate corect.

| audirs6 a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la sala, sau innot, poti sa faci si acasa exercitiile dar trebuie sa le faci cat mai corect pentru. ca muschiul sa se dezvolte bine.nu conteaza numarul repetarilor, incearca sa le faci cat mai rar(incet) sa simti cum lucreaza muschiul, si nu trebuie facute zilnic muschiul trebuie lasat si sa se odihneasca.

| Turok a răspuns:

Fa cam 273 pe zi, poate iti iese si ceva minte.