| xCrank a întrebat:

am primit monstra 2 pastile de anabolic stimulator X la niste suplimente cumparate,si as vrea sa stiu si eu cand se iau, dau funda!

Răspuns Câştigător
| boy19boy a răspuns:

Anabolizanti practic ar trebui luati 1 pastila inainte de antrenament 30 de min si dupa antrenament 1 pastila... cam asa ceva! da nu continua cu anabolizanti. ca au diferite effecte!

| xCrank explică (pentru boy19boy):

Am inteles, este vreo problema daca le iau in combinatie cu no xplode?

| Cosmin86 a răspuns (pentru boy19boy):

Nu e anabolizant, comercializarea anabolizantilor e ILEGALA, nicio firma nu i-ar da asa ceva.

E un stimulator similar cu no-explode, un vasodilatator.

3 răspunsuri:
| boy19boy a răspuns:

Nu cred! Da ar trebui sa lasi In ziua respectiva cand iei Anabolic simulator x sa nu mai iei si xplode ca doar ai 2 pastile. nu vad cu ce te-ar dezavantaja.