| alinutzu_6299 a întrebat:

Salut

Vine vara si ma gandesc sa bag niste proteine doar asa pe vara dupa ma las

Am cumparat deja AMS-anabolic mass stimulator

Sunt pastile :
asa acu am 2 intrebari

a) exista riscul sa iti cada parul de la proteine sau sa ramai ipotent sunt multe bazaconi dar... am o frica

b) daca fac sala de 3 ori pe saptamana acolo zice sa iau 8 pastile zii eu ma gandeam ca daca nu fac sala decat de 3 ori sa consum 3 zile cate 8 pastile si in zilele de pauza 4 pastile

Mz frumos si daca cineva a folosit AMS sa imi zica si mie ce rezultate a avut mz frumos

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Proteinele se gasesc si in mancare ( carne, peste, oua, lactate, unele legume ), deci ar trebui sa-ti cada parul doar ca mananci.

Doar ca... AMS nu are proteine deloc happy

AMS contine ": Creatină monohidrată, L-glutamină, taurină, leucină, D-riboză, L-arginină, isoleucină, valină.".

Deci, nu are nicio treaba cu proteinele happy

Ce ai luat tu e cu totul altceva

| alinutzu_6299 explică (pentru Cosmin86):

Contine creatina care retine apa in corp deci este destul de bun pentru mine

Folosesc doar 3-4 luni dupa bag natural si contine si taurina si glutamian si sunt destul de folositoare din cunostiintele mele

| Cosmin86 a răspuns (pentru alinutzu_6299):

Pai da, dar nu le mai zi proteine happy

Cateva observatii despre produs :

- creatina monohidrata = cea mai proasta creatina
- celelalte sunt in cantitati nesemnificativa, e ca si cum n-ai luat

Produs tipic romanesc, bun de aruncat happy

P.S. : si cu suplimente tot natural e. Doar ca de la produsul asta nu o sa observi diferente.

Si legat de itnrebari :

a) n-ai de ce sa-ti faci griji
b) ia mereu la fel si in zilele de pauza, muschii se dezvolta in zilele de pauza

| alinutzu_6299 explică (pentru Cosmin86):

Cosmin dar de http://www.megaproteine.ro/......0-Capsule/ ce parere ai? este bun

| Cosmin86 a răspuns (pentru alinutzu_6299):

Sunt buni cand vrei sa slabesti sa te ajute sa mentii masa musculara.

Daca vrei sa-i iei ca sa cresti, nu te ajuta happy

| Veleno1 a răspuns:

Daca nu depasesti dozele recomandate, nu are ce sa ti se intample. Daca te apuci de sala "doar pentru vara" 1 luna 2, sa suferi si tu in maieu mai bine te lasi

| konoplyanka a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa tragi de camioane de jucarie si coarda in curte. nu sa iei proteine si prafuri, nu o sa faci patratzele si nu o sa te aprecieze diriginta si fata din prima banca cu aparat dentar si breton...