| costinvlad a întrebat:

Sall, TPU.Ce exercitii sa fac pentru masa musculara? Va rog sa imi da-ti sfaturi despre ce as putea manca pentru masa corporala peste tot corpul(Picioare, Muschi la maini, muschi la abdomen, pe piept, spate, peste tot). Ce bauturi alcoolice imi recomandati(Acelea care contin vitamine, minerale si antioxidanti si carbohidrati). Si ce exercitii fizice sa fac? Am 1, 81m;≈58-62KG; 17 ani in Mai fac 18 si mananc minim 1 mese pe zi uneori si foarte des minim 2 mese, nu fumez. Ms. Funda. Va multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Cauta Angel Fitness pe Youtube.Ai aici absolut tot ce-ti trebuie daca te uiti atent.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Esti retardat?

| HadesSs a răspuns:

Tu cred ca faci misto de noi cu intrebarea asta, auzi ce bauturi alcoolice imi recomandati si mananci o masa pe zi, da-i drumu si joaca sah tipule.