| AlexIonut2013 a întrebat:

Cum as putea sa mai dau jos burta adica nu este foarte mare dar as vrea sa obtin un abdomen mai plat. Cum as putea realiza acest lucru in 1-2 luni are cineva vreo idee? FUNDA pentru cel mai bun si explicit raspuns!

5 răspunsuri:
| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Alearga zilnic, si mananca corespunzator. Daca transpiri calumea vei slabi cu siguranta, dar ai grija si ce mananci bafta si fa sport!

| AngelOfD3ath a răspuns:

Fă si tu abdomene macar la 2 3 zile si incearcă sa tii o dietă mai putină shaormalaughing

| dragosh6 a răspuns:

In primul rand daca vrei sa dai burta jos trebuie sa alergi si sa ti o cura de slabire. Daca vrei sa ai un abdomen mai plat in 2 luni sa faci cat mai multe abdomene in fiecare zi pentru ca sunt cele mai bune si ajuta musculatura, dar nu ajuta sa slabesti sau sa dai burta jos...

| AndreiSadMan a răspuns:

Pai cel mai bine iti recomand sala si cardio + daca vrei un supliment muscular carnitina te slabeste si scoate si patratele in evidenta eu i-au batoane proteice care slabesc din ceai verde cand vreau sa-mi definesc abdomenul

| AlexIonut2013 explică (pentru AndreiSadMan):

Cam ce batoane adica oricum ma apuc de abdomene si de facut sport merg cu bicicleta dar as vrea sa stiu cum se numesc acele batoane proteice (niste exemple). Oricum burta nu o am foarte mare dar am cam 1.72 si vreo 55kg si as vrea sa imi fac un abdomen mai plat.