| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si sunt foarte slab (48 kg la 1, 75 m), puteti sa-mi spuneti si mie cum sa ma mai ingras?, dar problema este ca eu vreau sa pun muschi pe mine si nu grasime. Ce exercitii trebuie sa fac si ce alimentatie trebuie sa am pentru a realiza asa ceva? Dau fundita celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Te duci la sala, ai o alimentatie bogata in grasimi si proteine.Eu am 14 ani m-am apucat de sala acum 4 luni aveam 57 kg acum am 69kg.Si inca ceva, daca te ingrasi putin nu te speria scapi de ea usor, important e sa pui muschi