| drivere a întrebat:

Am 14 ani si sunt foarte slab (48 kg la 1, 75 m), puteti sa-mi spuneti si mie cum sa ma mai ingras?, dar problema este ca eu vreau sa pun muschi si nu grasime. Ce exercitii trebuie sa fac si ce alimentatie trebuie sa am pentru a realiza asa ceva? Dau fundita celui mai bun raspuns! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

Crede-ma, la 48kg ai nevoie de grasime nu de muschi ^^
Eu am 1, 75 si 61kg, dar nu sunt gras.Pai poti in primul rand sa mananci, sa mananci foarte mult.Incepe sa faci flotari si tractiuni, mareste numarul cat de mult poti.Gasesti gantere destul de ieftin in supermarket-uri, cumperi una si faci cu ea. Daca vrei muschi la abdomen faci asta : http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat