| anonim_4396 a întrebat:

Sall tuturor as vrea sa dau jos burta si ma intrebam daca aveti un rpogram de urmat...adica cate proteine carbohididrati si grasimi sa mananc pe zi si cum sa fac acest lucru.

Adica cum sa mananc dimineata la pranz si seara.As dori sa raspunda cei care stiu ceva ceva despre culturism si sa isi spuna propiul program de alimentatie daca se poate.

Multumesc!

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Degeaba iti spune cineva programul lui daca nu ti se potriveste
Cantitatea de carbo, proteine si grasimi se stabileste in functie de greutate
Intra tu pe un site de fitness-culturism si fa-ti un program si o dieta, nu sta nimeni sa-ti faca.

| MwahahaPSYCHOlaugh a răspuns (pentru greyhound):

Tu cum procedezi de ex a mea este 24.1 totalul...