| Rusescu_Raul_1989 a întrebat:

Salll! imi puteti raspunde la o intrebare:ce trebuie sa facisa ajungi la o echipa de fotbal steaua Bucuresti!

Răspuns Câştigător
| Goooogle a răspuns:

Ar trebui sa te duci la clubul Steaua si sa intrebi care cum si in ce fel.Ei te vor supune unor teste, vor vedea daca ai talent si poate vor accepta sa te "creasca" spun asta fiindca si eu fac un sport cu care nu am mai avut contact pana acum, dar m-am dus tot la Steaua si asa am procedat iar acum ma duc la antrenamente.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa fii foarte bun fotbalist si sa te faci remarcat la echipa in care joci acum sau in care vei juca si s-ar putea sa te transfere.

| superdorex a răspuns:

Daca esti pana in 18 ani ai sanse sa dai un test la ei la copii si juniori iar talentul tau va decide daca poti ajunge acolo sau trebuie sa o iei de jos de la echipa din zona ta!

| onasis1961 a răspuns:

Trebuie să fii un foarte bun fotbalist! Mergi dai un test şi vezi ce se întâmplă! Baftă maximă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să faci tot ce poţi.

| S0nofS4tana a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva, mai intai ca sa fi remarcat de o echipa ca Steaua Bucuresti, trebuie sa joci la o echipa mai slaba pentru ca acolo te remarci(asta daca esti si tu putin mai bun decat nivelul celorlalti)

| GhostRiderr a răspuns:

Pai...mai intai trebuie multe antrenamente si sa evoluezi continuu eu sunt a juniorii stelei si crede-ma am muncit mult sa ajunt la Juniori (pe post de portar)