| cozmalau a întrebat:

Sallut! la 16 ani e bine daca am 60 de kg si inaltimea de 1, 70m, si fac sala de 2 saptamani

Răspuns Câştigător
| Username404Error a răspuns:

Da,eu zic este binisor laughing. Insa chiar daca faci sala de 2 saptamani nu te astepat la rezultate asa tapide.Insa daa vrei informatii mult mai precise despre starea sanatatii tale mai bien ai consulta un doctor, este cel mai bine...decat sa asculti lumea de pe internet...(mai ales can este vorba de sanatate).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bine.