| SNOWTIGER a întrebat:

Sallut TPU dau funda si vot la tot ziceti-mi si mie exercitii pentru piept cat mai multe mersi de ajtor...

Răspuns Câştigător
| boyboyplayboy99 a răspuns:

1. Impins din culcat cu haltera( pentru partea inferioara)
2. Impins din inclinat cu haltera (pentru partea superioara)
3. Impins din declinat cu haltera(pentru partea mediana)
4. Impins din culcat cu gantere
5. Fluturari cu gantere(tot partea inferioara, folosite mai ales pentru definirea,, santului"
Sper ca am fost de ajutor happy

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru piept fa flotari, tractiuni si exercitii cu o haltera.

Răspuns utilizator avertizat
| ciribist a răspuns:

Pai flotari genoflexiuni si ridicarea de greutati

| TheSmith a răspuns (pentru ciribist):

Genoflexiuni pentru piept?laughing fa flotari pentru piept, te ajuta si la alte categorii si fa exercitii si cu haltera!