| dered9595 a întrebat:

Am 1 80, 94kg. Nu sunt gras, sunt ok ca formatia corpului, foarte ok. Vreau sa ma apuc de sala, ce ar trebui sa mananc? Cat ar trebui sa dorm? Si in cat timp se vad diferentele?

Sunt putin definit

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa, nu mai manca nimic facut cu faina, zahar orez sau cartofi.

| StefNN a răspuns:

Incearca pe cat posibil sa eviti mancarurile cu grasimi. Mananca alimente bogate in proteine, eu de exemplu am langa mine mereu o punga cu alune sau migdale. Daca ai un magazin Auchan in apropiere sa cauti batoanele "Protein" de la Redis, sunt foarte bune si e o gustare super inainte sau dupa antrenament.
Trebuie sa bei multa multa apa si sa dormi 8 ore. Diferentele se vad cam dupa 3luni big grin
Bafta!