| NEon222 a întrebat:

Salut, am 1.80, in jur de 65 kg, fac exercitii de ceva timp si am 4 patratele..as vrea sa fac 6 in doua saptamani.ce sa fac? exercitii..alimentatie..dau funda..mersi.

4 răspunsuri:
| nikname a răspuns:

In primul rand o alimentatie bogata in proteine, multe abdomene si odihna multa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru nikname):

Abdomenele lucreaza partea de sus a abdomenului, pe care o are deja dezvoltata

tu nu citesti intrebarea inainte sa raspunzi?

| musickid440 a răspuns:

In doar 2 saptamani nu cred ca poti...Totusi incearca sa faci mai mult pe zi, dar cu pauze mai multe si scurte. Multa apa, incearca sa mananci doar orez de ex. Fara fructe sau sucuri. Pept de pui fiert cu legume fierte... Cam asa! Sper ca te-am ajutat big grin

| ZonaSport a răspuns:

Echipamente si Instalatii sportive ieftine aici: http://zonasport.ro