| TheGrooveStreet a întrebat:

Cum pot sa fac patratele la burta intru-un timp scurt si fara proteine?, ce alimentatie si ce exercitii?, si cam in cat timp? 'dau funda

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Salut sebycu. Felicitari pentru ambizia si dorinta de a arata bine si a fii in forma si sanatos. Te pot ajuta cu o adresa de unde poti face si afla ceea ce doresti.Adresa este http://www.idieta.ro/......iliu.html. Succes si sa fii iubit. Pup.
nana

4 răspunsuri:
| reghi a răspuns:

Daca stai la tara creapa lemne cu sacurea cam 2 zile si apoi vezi ce patratele faci!

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa faci cardio.Alergi,te plimbi cu rolele, bicicleta, inoti. Apoi faci exercitii pentru abdomen ridicari de trunchi din inclinat daca cumva ai posibilitatea, daca nu si pe covor, apoi stai intins si ridici doar picioarele.Sunt multe exercitii pentru abdomen, dar trebuie si ceva cardio ca sa scapi de grasimea de pe abdomenwinkingBAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le desenezi cu carioca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa fac patratele la burta si in cate zile
big grin