| ilie945 a întrebat:

Salut am 10 ani.Cum sa fac muschi fara sala intr-o saptamana?

Răspuns Câştigător
| xcristix a răspuns:

Nu o sa mori daca pui cativa muschi.fa flotari(cauta pe net cum se fac corecte)si cauta pe yutube abs workout how to have six pack si alearga fa asta in fiecare zii si o sa ai muschi pe tot corpul dar ai grija s amananci carne de pui, lapte, oua ca sa iti creasca muschii.

| ilie945 explică (pentru xcristix):

Daca beau lapte sau mananc carne de pui sau oua in cat timp o sa creasca muschii?

16 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Bai ilie, nu te mai uitat la atatea desene!

| ilie945 explică (pentru Ecou):

Si tu cine esti?

| Ecou a răspuns (pentru ilie945):

Eu sunt Mark Sinclair Vincent, si e bine sa mananci, carne de pui si oua si peste! Dar muschii o sa se vada dupa 3 luni! Hai pa

| TheBoxer a răspuns:

Of doamne nu poti face muschi la 10 ani sau intr-o saptamana eu fac de un an si am 14 si nu mi se vad prea grozav muschi.in cel mai bun caz sunt umflat in piept dar am o forta foarte mare si ca sa faci muschi nu iti este de ajuns flotarile si alergatul pentru ca abandonezi ceilalti muschi si o sa fie nasol mai incolo si vezi-ti de copilarie gandeste-te la muschi mai incolo daca ii faci de acum o sa ramai pici toata viata happy

| ilie945 explică (pentru TheBoxer):

Mersi
tie trebuia sa iti dau funda

| xcristix a răspuns (pentru TheBoxer):

The boxer,care ceilalti muschi? flotarile antreneaza aproape toti muschii cu exceptia piciaorelor(bratelel,abdomenul,pieptul, spatele, umerii)iar alergatul te ajuta sa ai un corp mai frumos si o sa arzi grasimea pe care o ai si o sa ti se vada mai mult muschii+ca alergarea ajuta si la sanatate.eu i-as zice lui ilie 945 sa caute pe net daca nu ma crede.

| xcristix a răspuns (pentru ilie945):

Si nu o sa ramana pici decat daca ridica greutati,insa daca face exercitii cu propiul sau corp nu o sa ramana pici ba chiar are sanse sa creasca in inaltime(depinde de ce sport faci)si el doar nu o vrea sa se umfle de muschi ca culturisti aia de la televizor. ouale,carne, pestele, lactatele nu e neaparat numai astea ci mai toata maqncare e buna pentru muschii dar astea sunt mai bune pentru ca au cele mai multe proteine fara decare muschii s-ar micsora ca ei nu cresc pe loc cand faci exercitii ci dupa odihna si hrana.

| robertp1 a răspuns:

Daca vrei sa faci muschi fara sala, dar nu in o saptamana, ce iti dau eu e pe lan de un an, doi. Intra pe acest canal https://www.youtube.com/user/novoic, si acolo ai video killer workout pentru piept, brate, abdomen, picioare, sau intense workout dupa ce killer ti se pare usor, si asa mai departe

| cezarenache a răspuns:

Exista ceva interesant! De 300$ nu te ingrijora e intr-adevar mult dar se poate descarca free full de pe thepirate bay si se numeste Six Pack Shortcuts [Mike Chang] Complete Workout - POTP si descara si B.t

| xcristix a răspuns (pentru cezarenache):

Si ce e mai exact sic pack shourtcuts... eu l-am gasit pe thepirate bay si am vazut ca are 3 gb.ps:stiu ca inseamna exercitii complete scurtaturi 6 patratele... sau ceva de genu, dar 3gb e cam mult pentru un videoclip, imi e si lene sa descarc atata ca am viteza mica de net, abia descarc cu 200 kb pe secunda.

| vali10vali a răspuns:

Salut! Poti sa faci flotari, genoflexiuni, extensi, etc.
Poti faci tractiuni la bara.
Poti sa iti faci un sac de box si dai cu pubni in el.
Poti sa sari coarda.
funda te rog plizz. funda?

| SuperMortalul a răspuns:

Thoamne ce pot face desenel rolling on the floor tu visezi ma esti asa prost? Te crezi Mr.Muscle?

| georgianu a răspuns:

Intro saptamana nu poti pustiule

| zipp1 a răspuns:

Intr-o saptamana nu faci nici un rezultat.
Trebuie munca! Pentru a observa diferente trebuie sa lucrezi cateva luni bune. Cel mai indicat este la salla pentru ca ai echipament dar daca nu ai posibilitatea.
Mananca carne la gratar si cuptor ( in special vita ) si dupa jumatate de ora sau o ora fa exercitiile acestea :
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Sper sa te ajute. Succes!

| Eddy2000 a răspuns:

NU cred ca ai cum dar ar fi bine sa nu incepi sa faci muschi de la varsta aceasta deoarece poate te vei imbolnavi grav