| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 11 ani si vreau sa alerg mai repede. Fac 50 metri in 11 28 secunde, cum sa alerg mai repede?

Răspuns Câştigător
| kepler22b a răspuns:

Trebuie sa fi lovit de fulger si sa supravietuiesti. Asa vei deveni Kid-Flash laughing
Glumesc. Impingeti limitele demonstreaza ti singur ca nu ai limite. Fiecare nanosecunda care o castigi, ar trebui sa te motiveze sa nu renunti.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Deocamdata, scoate tot ce poti din tine. Mai apoi, cand nu vei mai putea inainta, nu vei mai putea scoate un timp mai bun, ia-ti un antrenor, daca vrei sa faci performanta.

| darrio2007 a răspuns:

Antrenamente zilnice.

| mihaicelsfant a răspuns:

Alearga in fiecare zii

| Ady117 a răspuns:

Să ai ambiție și să te antrenezi