| Florentin_George_2001 a întrebat:

Salut.Am 14 ani si vreau sa slabesc, nu foarte mult cam 5-8 Kg pentru ca am fundul cam mare si coapsele.Ce tip de exercitii imi recomandati ca sa slabesc fundul.
Greutatea mea actuala e de 70-69 Kg, credeti ca e ok.Ce greutate ar trebui sa am.
Dau funda

3 răspunsuri:
| Madalin01 a răspuns:

Cauta pe google sau youtube antrenamente cardio tip HIT happy si o sa intelegi ce si cum, sunt mai eficiente decat antrenamentele cardio traditionale in care alergi, si alergi. si iar alergi.

| Mihai_Tibi_1999 a răspuns:

Bea multa multa apaaaa.....seara 2 pahare rece ca ghieata...la fel si dimineata...cand mananci inainte cu 15 minute bea cat de multa apa poti dar cel puti 2...

| Struna_Vera_1980 a răspuns:

Exercitii:Te ridici sus jos sus jos de 20 de ori! Adica sus in doua picioare apoi jos chiloti trei.Bea apa, nu pinca dupa ora 18:00