| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut.Am 15 ani, 1, 85 si 80 de kg asta ca sa stiti ca nu sunt gras la inaltimea mea desi arat ca si un slabanog de 50 de kile.Deci am cateva nelamuriri.
1. Fumes nu mai mult de 3-4 tigari pe zi, mananc cel putin 5 mese pe zi cel mult 7 si fac si sala. Oare fac degeaba, are ceva daca fumez 4 tigari si fac si sala? Oare fac degeaba? Slabesc, ma mentin sau cresc in masa musculara?
2. Daca nu mananc absolut nimic si nu beau timp de 24 de ore cat slabesc de mult?

1 răspuns:
| cristi47 a răspuns:

Mai bine te lasi de fumat. Daca fumezi si faci si sala, o sa.ti creasca masa musculara, stai linistit.