| Paul_Radulescu_1990 a întrebat:

Salut, am 15 ani si de o luna merg la sala zilnic. As dori daca puteti, sa imi recomandati un program bun pentru brate, pentru a creste destul de bine, fara a consuma proteine sau alte susbstante chiar si legale.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Proteine = mancare ( carne, peste, branza, oua, etc. ).

Tu vrei sa fi VEGETARIAN? ( dar si asa tot consumi proteine, ca unele legume au proteine ).

| CulturismsiFitness a răspuns:

Ca sa te ajut cauta pe youtube canalul Totul despre steroizi. Acolo gasesti tot ce vrei, exlicat foarte in detaliu si sunt si antrenamente foarte smechere

| FollePink3 a răspuns:

Pentru brate recomand flotarile coreene si cele cu batai din palme. In fiecare faci cate 10 din fiecare apoi de la o zi la alta faci cu cate 2 in plus si tot asa. Dupa ce ajungi la 30 poti face floatri din ghemuit in ghemuit. Sper ca te-am ajutat!

| Paul_Radulescu_1990 explică (pentru FollePink3):

Multumesc, incep de azi! happy

| FollePink3 a răspuns (pentru Paul_Radulescu_1990):

Cu multa placere!

| Cosmin86 a răspuns (pentru FollePink3):

Si vrei sa ramana un copil firav, ca tine, nu?

Din ce spui tu se lucreaza putin triceps ( bicepsul mai are si biceps, si antebrat, etc. ) + ca lucreaza mereu cu aceeasi greutate.

Si DE CE sa ajunga la 30? Pentru muschi se fac PUTINE repetari ( maxim 10 ) cu greutati in ce in ce mai mari.

POTI peste 8 repetari ( sau 10 ) maresti greutatea.