| CosminStefan27 a întrebat:

Salut.Am 15ani fara o luna, 1.81 si 69de kg.Ce sporturi imi recomandati? Vreau sa cresc deoarece in ultimul an nu prea am iesit sa fac miscare deoarece am E.N.dar dupa ce voi termina ma voi apuca.Ce sporturi imi recomandati pentru crestere? Va rog sa imi recomandati unele pe care le-ati incercat si v-au ajutat.

1 răspuns:
| MedionTcO a răspuns:

Baschet sau inot. Depinde acum de gena.Sunt baieti care dupa o anumita inaltime nu mai au cum sa creasca, indiferent de ce sport fac.