| RaresAndrei28 a întrebat:

Salut.Am 15ani fara doua luni si 1.81.Ce sporturi imi recomandati pentru crestere? Va rog sa imi spuneti unele care v-au ajutat si pe voi.

5 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Inot, baschet, volei. Nu iti recomand sa dai pe sala de forta prea mult daca vrei sa cresti.

| TroubleInParadise a răspuns:

Lasa timpul sa treaca.esti destul de inalt pentru varsta ta si cred ca o sa te mai inalti vreo 5-10 cm pana cresti

| TroubleInParadise a răspuns:

Si nici prea inalt nu trebuie sa fii

| Richard01 a răspuns:

La varsta ta e o inaltime peste medie, pana la 20 de ani o sa ajungi undeva la 1, 86, poate chiar mai mult.

| andreiutzumc a răspuns:

Esti destul de inalt man nu mai trebuie sa cresti acum