| Bloomz a întrebat:

Salut.Am 16 ani si fac sala de 2 luni jumatate.Am avut o perioada in care aveam peste 86 de kg acum fix un an, am slabit 13 kg iar acum tot mi se spune ca sunt prea slab pentru inaltimea mea de 1.90 (am 73 de kg). Problema mea este ca am o mica burta in zona abdominala plus ca am si bazinul foarte mare.Imi puteti recomanda cateva exercitii sau o dieta alimentara nu foarte strica pentru inlaturarea acelei grasimi? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Anemari_Elisa_1998 a răspuns:

Hei iti recomand sa faci ce face si tipul asta ca sa scapi de aceea grasie --> https://www.youtube.com/watch?v=nvPW0v5hnZQ

| Cosmin86 a răspuns (pentru Anemari_Elisa_1998):

Exercitiile alea nu au NICIO TREABA cu grasimea.

apuca-te de sah