| CelebrulAnonimmm a întrebat:

...Am 16 si as vrea sa incep sa fac exercitii ca sa depun masa musculura. Nu am timp sa ma duc la sala, asa ca vreau sa le fac acasa. Ce exerciti imi recomandati sa fac?

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Tractiuni,flotari,genoflexiuni,abdomene nu astepta rezultate uimitoare.Bafta.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Insanity Deluxe Edition

| Cosmin86 a răspuns:

Acasa nu pui masa musculara, astea sunt aberatii de copii mici

| CelebrulAnonimmm explică (pentru Cosmin86):

Totusi nu-mi poti recomanda niste exercitii?

| Cosmin86 a răspuns (pentru CelebrulAnonimmm):

Ti s-au recoamndat deja. Eu iti recomand totusi sa legi greutati de tine, sa faci maxim 8-10 repetari. Poti mai multe, maresti greutatile

Si sa ai o alimentatie bogata in proteine, altfel e degeaba

| Kampion a răspuns:

Flotarii, abdomene, sa ridicii chestii grele, tip, unitatea big grin, funda