| bmwLove a întrebat:

Salut am 17 ani de o saptamana si 185, vreau sa ma apuc de sala da sa nu mai cresc in inaltime ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei creste, este din geneticul tau man, nu ai ce face. Cica ''barbatii cresc pana la 20 de ani''.

| Mayar a răspuns:

Termina, om inconstient! Tu stii cate fete sunt innebunite dupa tipi inalti?! Si cati tipi ar da orice sa aiba inaltimea ta?!
Asa ca termina, si bucura-te de ce ti-a dat Dumnezeu. Felicitari ca esti asa inalt. Daca nu faci baschet sau eventual nici volei, atunci nu o sa cresti foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ridică haltere foarte grele ceva timp, mai ales să le ridici peste cap, în felul ăsta îți vei forța coloana și nu vei mai crește.