| Bogdanelll96 a întrebat:

Buna Ziua! Fac 17 ani peste 2 luni, am 1.82 si 72 kg, fac sala de un an si as dori sa incep primul meu ciclu de steroizi. Ce imi recomandati? Sa nu se aromatizeze si sa nu produca efecte secundare prea mari. Sa nu depaseasca 400 RON.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ce sperante iti faci? O sa ajungi la Holywood, sau macar la Bolywood? Sau sa joci in vreo telenovela romaneasca? De ce sa dai bani si (poate) portii bune de sanatate pentru ceva ce nu iti va folosi niciodata? Vezi ca mananci, baga mai multa mancare cu proteine (carne de pui sau vita, fasole sau alte leguminoase, lactate), eventual ia un supliment cu proteine, da' nu baga steroizi cand nu are niciun rost.

| LucianStroe a răspuns:

Daca ti s-a urat cu viata poti sa incepi sa iei rahaturile alea. Bafta, asa se mai curata si specia umana!

| Bogdanelll96 explică:

Va rog frumos, daca nu sunteti cunoscatori nu mai comentati. happy E problema mea pentru ce iau steroizi.