| Eduard3774 a întrebat:

Salut!
Am dat o comanda de pe Myprotein si m-am răzgândit nu mai vreau produsu pot refuza la curier si sa primesc bani înapoi?

Răspuns Câştigător
| Ilincoana a răspuns:

Depinde de cum ai platit happy. Daca esti un cumparator indecis in general, iti sugerez sa alegi tot timpul plata cash. Daca alegi sa platesti la ridicarea coletului, poti returna coletul spunand simplu ca refuzi primirea coletului. Daca ai platit cu cardul inainte de a plati comanda, va fi putin mai complicat. Trebuie sa suni curierul cum a mai spus cineva mai jos si discutati pe parcurs urmarile refuzului coletului happy

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți refuza primirea la curier. Dar banii înapoi îi primești sau nu de la firmă, după ce clarifici refuzul cu ei.

| 1234568807 a răspuns:

Suni curierul, sau o sa te sune el pentru comanda si ii zici ca nu o mai vrei