| LovePacks a întrebat:

Salut, am nevoie de niste sugestii pentru marirea pieptului, ce exercitii si ce dieta trebuie sa am pentru marirea si conturarea pieptului?

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Impins cu bara pe orizontal, impins cu bara pe inclinat, Impins cu gantere pe orizontal, pe inclinat, fluturari cu gantere... http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html

| LovePacks explică (pentru AntrenorFitness):

Ok, e un site de mare folos, insa eu caut exercitii care pot fi facute acasa...

| Cosmin86 a răspuns (pentru LovePacks):

Acasa nu prea poti sa maresti pieptul, termina cu aberatii de copii mici si du-te la sala

| AntrenorFitness a răspuns (pentru LovePacks):

Nu prea ai sanse. Cred ca te-ai convins si din celelalte sfaturi pe care le-ai primit... ai nevoie de o multitudine de aparate.

6 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Asculta de cosmin. stie ce zice

| Chamberlin a răspuns:

Tractiuni si Flotari, doar astea le poti face acasa, dar mai bine te duci la sala.

| HardCore7750 a răspuns:

Acasa pot face tractiuni sau flotari, eu iti recomand sa mergi la sala
Toate cele bune