| Simbol1 a întrebat:

Salut,
am o intrebare eu fac cu un amic sala de vreo 2 luni si am crescut ceva la biceps si triceps, dar vad ca la el sunt muschii mai tari pe el si eu am muschii mai mari si ii am moi.Se vad si la mine tari daca ii incordez,dar cand nu ii incordam el ii are mai bine definiti, iar eu nu am decat mana mai mare ca el.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

E din cauza procentului de grasime. El are procent mai mic.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întrebarea ta/Problema ta care e?

| Simbol1 explică (pentru anonim_4396):

Nu am fost atent la ce am scris si de aia am gresit.Ma grabeam cand am scris pentru ca trebuia sa plec.