| morfeo a întrebat:

Salut! Am o intrebare pentru cei care se pricep la biciclete. Vreau sa-mi cumpar o bicicleta bmx sa o folosesc pentru a ma duce pana la munca si inapoi, eventual plimbari. Ma gandeam la bicicleta asta: https://www.marosbike.ro/bmx/bicicleta-bmx-haro-downtown -20-2021-alb.html
Am vazut mai multe teste cu aceasta bicicleta dar intrebarea mea este daca şaua este comfortablia, pentru ca majoritatea merg pe bmx in picioare fara sa se aseze.

3 răspunsuri:
| LostForForever a răspuns:

Io mi-am cumpărato pe asta brohttps://www.marosbike.ro/......frane.html toată gagicile se uita la mine -_- badboy forever și merg ai fără mâini pentru ca nu am o mâna asta e viața și nu are nici frâne primul stâlp al meu este :))))

| morfeo explică (pentru LostForForever):

Ce e cu ozn u asta frate?

| LostForForever a răspuns (pentru morfeo):

Nu știu frate laughing) l-am găsit pe saitul ăla nu asi lua așa bicicelta nici gratis de fapt lași lua și Iași da la un copil sigur se va bucura de el