| sebilika a întrebat:

Am o intrebare referitoare la polen(uscat) si arginina. Eu fac culturism de 1 an si mi-am cumparat polen si arginina, vreau sa stiu cand se consuma aceste produse(inainte de sala, dupa sala, inainte de masa etc.).

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. tu nu faci culturism, tu tragi de fiare. culturismul inseamna cu totul altceva

2. tu intai cumperi si APOI intrebi cum se iau? Apuca-te de sah

| sebilika explică (pentru Cosmin86):

Am intrebat cum se iau, dar am primit raspunsuri diverse si mai voiam niste pareri.

| Cosmin86 a răspuns (pentru sebilika):

Le iei cum scrie pe cutie.

3 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Poti spune ca faci culturism atunci cand esti platit pentru felul in care arati.

Consulta o persoana specializata pe asa ceva...