| Maria2058 a întrebat:

Am o intrebare.sunt fata, dar in comparatie cu alte fete am masa musculara destul de dezvoltata, nu as vrea sa o mai maresc...problema e ca am si grasime care ascunde muschii...cum as putea scapa de ea? ce ar trebui sa mananc si cate calorii? Dau fundita!happy

3 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Pai incearca o dieta bazata pe proteine.
Sa fie saraca in carbohidrati si grasimi.
Cate calorii?
Nu pot sa iti zic pentru ca nu stiu ce inaltime/greutate ai.
Si fa exercitii cardio:alergat, inot, bicicleta, aerobic.
Cat ai in biceps? laughing

| raluk27 a răspuns:

Pai nu mai trage de fiare si nu mai face exercitii cu greutate. Mergi pe cardio mai mult: bicicleta, stepper, banda etc.

| LOLA33 a răspuns:

Scrie pe google florin nebunu si ai acolo destul de multe exercitii.