| Eni_Nicolae_1996 a întrebat:

Am și eu așa o întrebare
Oare daca iau cate 1 Ml de sustamed odată pe săptămână ar putea sa provoace ginecomastie? Sau posibil să apară niste punctulețe roșii pe corp? Din cate am auzit de la alții că dacă apar punctulețele urmează ginecomastia

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu intrebi un medic?

| Eni_Nicolae_1996 explică (pentru darrio2007):

Sunt persoane care știu rs din propria experiență. prefer un răspuns de la ei.

| darrio2007 a răspuns (pentru Eni_Nicolae_1996):

Mai asteapta, ca deja dupa 10 ore nu ti-a raspuns nimeni. Numai medicul poate spune. Nu la toti poate provoca ginecomastie.