| blackangel69 a întrebat:

Salut.am si eu o intrebare legata de pariurile de tip handicap. Vreau sa pariez la,, casa pariurilor " si am gasit acolo handicapuri de tip -1.0 si +1.0 si le pot aplica la : 1, x,2,1x,12,x2 si nu stiu ce inseamna. Va dau un exemplu de meci si daca va rog sa imi explicati in mare ce inseamna daca pun de exemplu :

Valencia - Atl. Madrid : si oferta este -1.0.daca pun de exemplu 1... ce se intampla?

1 răspuns:
| EchoWinds a răspuns:

Daca pui 1 nu are nimic dar daca valencia da 2-1 ai pierdut...imi dai funda am nevoie