| bestia69k20 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare legata de site-urile cu pariuri,sunt ok? Ma refer aici la faza cu datele personale,adica trebuie sa dai cnp-ul,si voiam sa intreb daca sunt sigure.
Si cam care ar fi cel mai ok site? eu m-am gandit la casa pariurilor,dar nu stiu.
Stiu stiu ca jocurile de noroc sunt înselătoare, dar mna.

Răspuns Câştigător
| Kogaion a răspuns:

Si eu am cont pe casa pariurilor, si nu am avut probleme pana acum, am bagat/scos bani fara nici un fel de probleme, este un site sigur care detine licenta de functionare in Romania, mai sunt cateva gen wilianhill, fortuna, etc. Da trebuie sa-ti dai datele personale pentru ca trebuie sa demonstrezi ca ai 18+, dar confidentialitatea este foarte buna.