| DjStefanuck a întrebat:

Salut, am si eu o problema, de fapt nu e neaparat o problema, am 15 ani, cand am fost mai mic am fost gras, acum am slabit si m-am inaltat, am 1, 90, problema este ca mi-a ramas grasime in zona pieptului, mai exact la "sani", cum pot scapa de aceasta grasime? Imi este rusine. pentru ca se observa, uni isi bat chiar joc...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar prin sport poti scapa de ea. Încearcă sa faci zilnic flotari, tractiuni si sa alergi. Nu am experienta in asta, dar îmi dau cu părere.

| MalinaC a răspuns:

Exercitii si din grasime se va transforma in muschi

| DjStefanuck explică (pentru MalinaC):

Ce fel de exercitii?

| MalinaC a răspuns (pentru DjStefanuck):

Stii internetul e plin, fratele meu mic mereu cauta pe internet anumite exercitii care ii ajuta