| bvkeny a întrebat:

Salut.Anul viitor,in vara imi propun sa slabesc inotand, deoarece anul asta nu am putut sa merg la mare din cauza unei operatii.
Stand vreo 3-4 ore in apa,+ mancat normal la 14 ani si ceva in cat timp voi putea slabi 10-20 kilograme?

1 răspuns:
| EduardLeo a răspuns:

Cel mai important lucru cand vrei sa slabesti nu este miscarea si dieta. Am avut un coleg inca in liceu care in ultimul an i s-a facut ceva la burta prin urmare i-a fost interzis orice mancare care contineau lactate. intr-o jumate de an a slabit injur de 10 kg fara de a depune efort fizic. Degeaba lucrezi la corp daca mananci ca un porc. Nu astepta, incepe cat mai repede.