| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa scap de grasimea de pe abdomen si m-am gandit sa tin un regim ziceti-mi daca voi scapa in 3 luni de grasime.( nu am multa, am greutatea normala pentru mine dar as vrea sa definesc abdomenul) Deci mi-am spus sa nu mai mananc multe dulciuri doar de 2 ori pe saptamana de pofta si cam pe la 2-3 saptamani un suc carbogazos. Credeti ca imi voi atinge scopul?

3 răspunsuri:
| Valentyna290497 a răspuns:

-Nu! Asta te va face doar s apierzi din putere! Greutate d epe abdomen? Abdomele zilnice! Cu asta sigur vei reusi! Eu una am reusit f repede

| Cosmin86 a răspuns (pentru Valentyna290497):

Serios? abdomene zilnice? esti si tu grav pe langa

| Antonia46 a răspuns:

Este mai recomandat sportul. Cat despre dulciuri, atata timp cat sunt intr-o cantitate mica, poti manca in fiecare zi. E mai avantajos asa.