| anonim_4396 a întrebat:

Eu m-am decis sa dau grasimea jos de pe abdomen si as vrea sa renunt de tot la dulciuri si sucuri. (doar la sfarsitul saptamanii poate putin de pofta) Este bine daca mananc in acest timp lactate, oua si carne (carne cam de 2 ori pe saptamana fripturi in ulei in rest fara). Ziceti-mi daca ma va ajuta aceasta alimentatie. Nu pot manca doar alimente de dieta pentru ca fac si sala si am nevoie de forta si odata pe saptamana ies si la alergat.

1 răspuns:
| cristi1505 a răspuns:

Este ok! Baga program cardio la sfarsitul fiecarui antrenament vreo 15-20 minute si vei reduce stratul adipos. Apropo, incearca sa iti iei carbohidratii din orez, cartofi(nu prajiti in baie de ulei), fructe etc.