| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu si parerea voastra (cei care aveti treaba cu culturismul), ce parere aveti despre aceste proteine.Tin sa precizez ca fac sala de 6 luni si nu am luat nici un supliment nutritiv, nu zic se vad si rezultate...dar cam slab.

9 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Slab ca ai antrenament slab, alimentatie praf si somn prost. si acum o arzi pe suplimente.
ai 5 mese pe zi din care 3 principale (minim 250g mancare din care sa iei macar 20-30g proteine si 50-90g carbo din ele) si 2 gustari (pe la jumatatea masurilor anterioare)? ai macar 8-9 ore de somn? dupa un antrenament transpiri? simti muschii rupti de la pompare?

dupa toate astea te gandesti la o creatina, un whey, omega 3 (cele mai bune suplimente).

| anonim_4396 explică (pentru JohnnyBi):

Ba tu esti prost.

| JohnnyBi a răspuns (pentru anonim_4396):

Virginel vezi cu limbajul. singurul prost de aici esti tu ca in 6 luni ai rezultate ca un constipat pe wc

| anonim_4396 explică (pentru JohnnyBi):

Pe mama ta ca arat mai bine ca si multi pastilati ratatule...

| JohnnyBi a răspuns (pentru anonim_4396):

Copil teribilist. ratati cu vocabular si tupeu ca tine am vomat o viata, nu esti cu nimic mai special. daca arati asa de bine virginel de ce plangi ca mama ta la dezvirginare ca nu cresti? macar taci si accepta ca esti prost decat sa faci scandal si sa o demonstrezi. am mai multi cm in brat decat ai tu neuroni in tartacuta

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca ti-a zis bine ce ti-a zis, te superi degeaba pe el.

Ai nevoie de multe mese ( nu doar 3 ), de 8-9 ore de somn si de antrenamente la rupere ( dupa care schiopatezi pana acasa ), si o sa cresti foarte bine.

| Goldenboy97 a răspuns:

Ba trebuie sa intelegi ca alimentatia nu se bazeaza pe suplimente rolling on the floor

| hgcl a răspuns:

Prosuplimente.ro/products/Ostrovit-WPC-80.html

| kissbacau a răspuns:

Poti sa incerci prima oara cu suplimente pana cand pui masa musculara indeajuns cat sa te multumeasca. dupa aia intretine-te fara nici un supliment.majoritatea fac asa. ai grija si ce fel de suplimente iei daca nu vrei sa ai probleme cu bijuteria.sa te interesezi bine inainte.succes