| Fanfiction a întrebat:

Hei, as avea o intrebare pe care vreau sa le-o adresez fanilor KPOP. As dori sa scriu si eu niste fanficuri in romana. Consider ca imaginatie am, dar sunt curioasa daca cineva ar vrea sa le citeasca. Fani KPOP, chiar merita sa incerc? Astept raspunsurile voastre. Kamsahamnidaaa!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună,
Dacă chiar dorești să scrii, fă-o. Sunt fană K-pop și chiar sunt curioasă.
Sper că te am ajutat și succes la scris ^>^

| Fanfiction explică (pentru anonim_4396):

Mersi. Chiar apreciez.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fanfiction):

Nu ai pentru ce ^.^ Și eu scriu, dar nu fanfic.

| BlueHeart24 a răspuns:

De ce nu? adica si eu am scris cateva fan- ficuri de genul, si inca lucrez la cateva, asa ca da-i bataie happy

| 172001 a răspuns:

Daca ai imaginatie, chiar merita sa incerci! big grin