| Kappy1325 a întrebat:

Ieri am bagat un bilet la Casa Pariurilor. Am pariat suma de 3 lei pe noua meciuri, si am pus sa castige 5/9, dar au fost castigatoare doar doua meciuri, pot castiga ceva banuti? Multumesc, si astept raspuns!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Castigi experienta.

| Violleta2022 a răspuns:

Verifica pariurile si it vor spune ei, daca ai castigat.
In orice caz, daca nu ai 18 ani, nu poti sa primesti nimic, pentru ca este ilegal sa joci.
Partea cea mai dureroasa este cand ignorati cerintele legale, dar dupa ce castigati te oftici ca nu puteti sa ridica banii, fiindca ai incalcat legea, mintind ca ai o varsta pe acre tu nu o ai, pentru ca ai de fapt, doar 13 ani.

| Andreeush a răspuns:

Ai prea multe așteptări laughing