| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti! Ce sa manc sa pun kilograme pe mine? In special masa musculara. Multumesc

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce mananci in plus, ti se pune pe burta sau la muschi - in functie de cata- si ce fel de miscare faci.

| RAY a răspuns:

Masa musculara nu se pune daca nu faci culturism, nu se pune kg de masa musculara

Bărbat natural mediu: între 0, 25 și 0, 5 kilograme de mușchi pe săptămână (sau aproximativ 1-2 kilograme de mușchi câștigate pe lună)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a pune kilograme pe tine trebuie să pui kilograme pe tine

| adryang78 a răspuns:

Mese regulate și exerciții fizice.

| GouDidodino a răspuns:

Shaorma