| angelinajolie a întrebat:

Cam ce adidasi pentru atletism ar fi buni sa-mi iau cu talpa groasa subtire... dar sa nu-mi spuneti ca sa iau de firma sau asa care ar fi cei mai buni.Toate detaliile va rog :*

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Pai asa cum a zis si @TatuEugen trebuie sa fie ceva usor cu talpa medie dar care sa iti dea voie sa alergi pe varfuri, sa nu te tina la pingea.

Ti-as recomanda ceva de genul acesta:

http://hainetari.com/wp-content/uploads/2010/08/pantofi_sport_adidas.jpg

Nu trebuie neaparat sa fie de firma dar conteaza cum este confectionat, sa aiba acel material care nu te tine si poti alerga cu usurinta pe varfuri.
Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie foarte usori si comozi, iar talpa trebuie sa fie mai grosuta(pentru a fi mai rezistenta).

| Diabl0 a răspuns:

Ceva usor si cu talpa subtire.