| Tony0102 a întrebat:

Salut! Care este mai bun "Extreme Gainer Blend" sau "Weight Gainer Blend" ambele sunt de la My Protein. Vreau să cresc în greutate și dacă iau Extrem-ul pe lângă 5g de creatina pe care le are eu iau si 3 pastile de creatină sau sa-l iau pe celălalt care nu are creatină?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inainte sa iei prostii, te rog citeste ce pot produce ele:

https://adevarul.ro/......index.html

| RoCkKiD a răspuns:

5g de creatina cat este in blend e suficient pe zi.

anyway, e complete irelevant la capitolul cati muschi o sa pui ca e clar ca n-ai idee ce faci dar aia de la myprotein au dat de inca o vaca de muls.

| Tony0102 explică (pentru RoCkKiD):

laughing stai în banca ta băiatul meu

| RoCkKiD a răspuns (pentru Tony0102):

E ok expertule, trebuie sa trăiască si ei din ceva. Fara clienți din ăștia ca tine ar da faliment.