| ZbarMario a întrebat:

Salut! Ce antrenament pentru sala recomandați? De ex luni x cu y

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand SALA la adolescenti, fiindca inhiba hormonii de crestere.
Recomand un sport de echipa, practicat aproape zilnic, care dezvolta frumos si armonios, toate grupele de muschi si stimuleaza hormonii de crestere.

| N0xEterniS a răspuns:

Luni : Piept + Biceps
Marti : Pauza
Miercuri : Partea superioara a piciorului ( Quads, Hamstrings )
Joi : Umeri + Triceps
Vineri : Pauza
Sambata : Spate. + partea de jos a piciorului + abdomen
Duminica : Pauza

| ZbarMario explică (pentru N0xEterniS):

Mulțumesc! Dar despre push, pull, legs ce părere ai?

| N0xEterniS a răspuns (pentru ZbarMario):

Nu as folosi acel model, dar asta nu inseamna ca tu nu ai putea incerca. Incearca-l si vezi cum e, vino peste cateva luni si zi-ne si noua happy