| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! Ce parere aveti de dymatize super mass, a luat cineva? Funda!

2 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Are prea mult sodiu care esre otravitor
Mai bine beu tu câte 500 mililitri de suc de grepruit si rodie si mănânci putină sfeclă de zahăr dinaia roșie și cam tot acolo ai ajuns

https://healthiefy.com/product/dymatize-super-mass-gainer/

| zilog a răspuns:

Sunt fabricate de mâna omului nu sunt naturale
asa ca le poti considera niste bucati de sticla corolata
ce e drept putin mai frumos prelucrata
dar daca te duci cu ele la o bojuterie sau amanet sa ti-le cumpere nu o sa iti dea bani ca in cazul diamantelor naturale pentru materialul respectiv
ci.o sa iti arunce acolo niste monrde ceva mărunțiși zornaitor