| sandel96 a întrebat:

Salut, ce parere aveti de steaua ce sa ales de ea astept raspuns...

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este foarte trist ce se intampla in general in fotbalul romanesc. Cu atat mai mult cu Steaua care este onsiderata cea mai cunoscuta echipa de club din Romania si cea mai titrata. Problema este ca degeaba se aduc cei mai buni jucatori, daca nu sunt cristalizate relatiile de joc. O echipa ca sa aiba rezultate, trebuie sa aiba acceasi formula minim 2-3 ani, ori la Steaua nu se intampla asta. Si ar mai fi mentalitatea jucatorilor vis-a-vis de performanta si aici ma refer la programul strict de pregatire. Ma uitam la Tanase ca dupa o juma de ora de meci sufla de parca se sufoca...deh.cluburile, noptile pierdute! Cand vom schimba toate aceste lucruri avem sanse sa se inchege o echipa competitiva, dar mai avem de asteptat. Sper sa prindem primavara europeana. Hai Steaua!

1 răspuns:
| MasterIT a răspuns:

In meriurile din liga nu joaca chiar 100%, dar in Europa mi se pare ca joaca foarte bine. Hai Steaua!